Po co ratować świat, kiedy możesz pić herbatę? Premiera „Herbaciany sztorm”

Lubicie pić herbatę? Ja bardzo. Książka pióra Faizal Hafsah to wyjątkowa czerwcowa nowość, która przeniesie Was do fascynującego świata stylizowanego na, a jakżeby inaczej: Wiktoriańską Anglię. Chcecie poznać więcej szczegółów? Zapraszam do lektury czerwcowej premiery!

Herbaciany sztorm

„Herbaciany sztorm” przenosi nas do fascynującego świata, przypominającego wiktoriańską Anglię, zamieszkałego przez ludzi i wampiry. Jest to historia pełna intryg, napięć politycznych oraz społecznych, a także niezwykłych przygód. Fabuła powieści skupia się na losach dwójki młodych bohaterów, rodzeństwa z wyboru, którzy prowadzą herbaciarnię będącą jednocześnie miejscem spotkań dla wampirów. Ich działalność na granicy prawa stanowi główną oś narracji, dostarczając wielu emocjonujących momentów i niespodziewanych zwrotów akcji. Kreacja świata jest jednym z największych atutów książki: zasady i realia, w jakich żyją bohaterowie, są szczegółowo i interesująco opisane, co pozwala czytelnikowi w pełni zanurzyć się w tej niezwykłej rzeczywistości.

Chociaż niektórzy mogą uznać, że wątki romantyczne są zbyt liczne i niekiedy wymuszone, to jednak dodają one książce pewnego uroku i głębi, ukazując różnorodne relacje międzyludzkie. Z pewnością każdy czytelnik znajdzie tu coś dla siebie: zarówno miłośnicy romansów, jak i ci, którzy preferują bardziej złożone intrygi polityczne. Styl pisania Hafsah jest specyficzny i pewnie nie każdemu przypadnie do gustu. Pomimo pewnych niedociągnięć, książka potrafi zaskoczyć i wciągnąć czytelnika na długie godziny.

Herbaciany sztorm: szczegółowe informacje o książce

Autor: Faizal Hafsah

Data premiery: 25.06.2024

Wydawnictwo: Nowe Strony

Opis Wydawcy:

Arthie Casimir, genialna przestępczyni i kolekcjonerka sekretów, jest znana w całym White Roaring. Jej ekskluzywna herbaciarnia odwiedzana jest za dnia przez śmietankę towarzyską, natomiast nocą właścicielka serwuje zupełnie inny trunek – krew dla wampirów, których obawia się reszta społeczeństwa. Kiedy jednak sprawy przybierają nieoczekiwany obrót i lokalowi grozi zamknięcie, Arthie, chcąc temu zapobiec, musi sprzymierzyć się z odwiecznym i, tak się składa, niesamowicie przystojnym wrogiem. Żeby tego było mało, dziewczyna nie jest w stanie wykonać zadania sama.

Przeczytaj także:  Nowa książka od Moniki Magoskiej-Suchar: Hades. Król Podziemia

Zebrawszy najbardziej utalentowanych w swoim fachu wyrzutków z White Roaring, Arthie opracowuje plan przeniknięcia do złowrogiej, pełnej blichtru społeczności wampirów, znanej jako Athereum. Jednak nie wszyscy członkowie tej niezwykłej ekipy stoją po stronie dziewczyny, a kiedy ich intryga wychodzi na jaw, Arthie zostaje wrzucona w sam środek spisku, który wstrząśnie światem, jaki do tej pory znała.

źródło: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5117842/herbaciany-sztorm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *